Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    18 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Inżynier DevOps śląskie
DevOps Azure/Aws Cloud Engineer (Automation)

ASTEK Polska
śląskie
praca stacjonarna
1210 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Poszukujemy: DevOps Azure/Aws Cloud Engineer (Automation)

Oferujemy: Do 1200 PLN/ dzień na B2B (lub UoP)
Lokalizacja : 100% zdalnie

Obowiązki
  • Pomoc w zarządzaniu wielochmurowym środowiskiem (głównie Azure oraz AliCloud i AWS)
  • Współpraca z dostawcami usług w celu zapewnienia ciągłości procesu operacyjnego
  • Poprawa wydajności operacyjnej dzięki ulepszeniom szablonów ARM zgodnie z wymaganiami
  • Współpraca z Grupą ds. Ryzyka Technicznego
  • Pomoc we wdrażaniu jednostki biznesowej do wybranego środowiska chmurowego
  • Pisanie skryptów i tworzenie szablonów konfiguracji do automatyzacji chmury
  • Budowa Public Cloud skoncentrowanej na optymalizacji usług
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia jako Cloud Engineer oraz 2 lata na stanowisku Cloud Automation Engineer
  • Doświadczenie we wdrażaniu Public Cloud , migracji obciążeń i wsparciu operacyjnym w środowisku przedsiębiorstwa z wieloma lokalizacjami
  • Doświadczenie w MS Azure, AWS
  • Doświadczenie z CI / CD, w tym Jenkins
  • Doświadczenie w narzędziach do zarządzania konfiguracją infrastruktury (Terraform, Ansible, Saltstack, Chef / Puppet)
  • Doświadczenie we wspieraniu usług Enterprise Public Cloud i automatyzacji
  • Język angielski na poziomie B2/C1
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci