Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    20 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Inżynier DevOps śląskie
DevOps Engineer (AWS+Linux)

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
śląskie
praca stacjonarna
1176 dni temu

11 000 – 15 000 PLN brutto / mc (Umowa o pracę)
100% zdalnie

Poszukujemy DevOps Engineera, który dołączyłby do nowo powstającego zespołu w  firmie zajmującej się dostarczaniem najnowszych rozwiązań i usług technologicznych. Zespół ten składa się z Administratorów IT i DevOps Engineerów, wspierających  obecne projekty, ale także nowe, innowacyjne, wg IaaC.

Wyzwania:
  • Monitorowanie, analiza i testowanie w obszarze recovery
  • Wdrożenia oraz powiązane migracje, konfiguracje i integracje
  • Aktualizacja lub ulepszanie IaaC
  • Integracja nowych komponentów (takich jak K8s, Lamda, ElastiCache)
  • Automatyzacja powtarzających się zadań
  • Skalowanie w celu zrównoważenia obciążenia i kosztów
  • Zadania administracyjne
  • Poprawianie i ulepszanie monitorowania w obszarze developmentu
Wymagania:
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego jako DevOps / Linux Administrator ze Znajomością chmury AWS
  • Znajomość Linux (CentOS 6 /7)
  • Doświadczenie z technologiami Docker i Kubernetes
  • Wiedza nt. technologii związanych z chmurą AWS (EC2, EKS, Lambda, RDS, SQS, Redis)
  • Wykonywanie automatyzacji przy użyciu Ansible
  • Znajomość bazy danych MongoDB
  • Chęć współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Głód wiedzy i chęć ciągłego rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
  • Mile widziane również podstawy Jboss / Wildfly, Nginx, HaProxy, Chef, Python, MySQL
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.