Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    23 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy

DevOps Engineer

Jefferson Frank International
śląskie, Katowice, Bielsko Biała
praca stacjonarna
1668 dni temu

JEFFERSON FRANK

 Jefferson Frank specjalizuje się w rekrutacji specjalistów AWS (Amazon Web Services). Dzięki biurom na całym świecie, możemy łatwo i sprawnie dostarczyć wykwalifikowanych specjalistów AWS DevOps, Big Data, IaaS i PaaS, niezależnie od lokalizacji.

Miejsce pracy: Katowice, Bielsko Biała
Nr ref.: 20.08

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie własnych rozwiązań w celu ulepszania infrastruktury chmurowej
  • Utrzymywanie istniejącej infrastruktury opartej na mikroserwisach
  • Współpraca z działem marketingu w celu planowania i rozwoju naszej platformy
  • Pomoc w automatyzacji i integracji środowiska w chmurze

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku DevOps
  • Doświadczenie w tworzeniu infrastruktury chmurowej
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie z : Google Cloud Platform (GCP) lub Amazon Web Services (AWS), Helm, Terraform, Kubernetes

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Opieka medyczna