DevOps Team Leader
Power Media
Katowice, Gliwice
kierownik/koordynator
pełny etat
kontrakt B2B
Praca częściowo zdalna
rekrutacja online
1 godz. temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

DevOps Team Leader
Miejsce pracy: Katowice, Gliwice Nr ref.: LD/KA/ND

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem i nowymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Team Leader, która jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje projekty, które sprawiają, że wakacyjne podróże stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołączając do zespołu, będziesz miał/a wpływ na doświadczenia użytkowników z całego świata – od momentu planowania i poszukiwania idealnej wycieczki, poprzez wybór tej najlepszej, po proces rezerwacji i płatności. Poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla klientów wielu marek, różniących się oczekiwaniami i zachowaniem w świecie online, gwarantuje ciekawe wyzwania oraz ciągły rozwój. Nasz klient stawia na bliską współpracę zespołów, skuteczną komunikację oraz otwartość na kreatywne pomysły.

Miejsce pracy:Katowice

 

Opis stanowiska:

 • zarządzanie rozwojem aplikacji/ infrastruktury, dostarczaniem wysokiej jakości oprogramowania, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań Continuous Delivery i/lub DevOps,
 • zarządzanie repozytorium kodu, zautomatyzowanym wdrażaniem przy użyciu narzędzi takich jak Jenkins, SVN, Git, Ansible, Artifactory, Service Now, Sonar, Selenium,
 • zarządzanie repozytorium kodu, łączeniu kodu i kontroli jakości, ciągłej integracji oraz zautomatyzowanym wdrażaniu i zarządzaniu przy użyciu narzędzi takich jak Jenkins, SVN, Git, Ansible, Artifactory, Service Now, Sonar, Selenium,
 • zarządzanie dużymi zespołami, w tym monitorowanie postępów i raportowanie,
 • tworzenie skryptów automatyzacji przy użyciu co najmniej jednego z następujących języków: Perl, Ruby, Bash lub Python.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli masz co najmniej 4letnie doświadczenie w:

 • projektowaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów informatycznych,
 • pracy z innowacyjnym podejściem i nowoczesnymi narzędziami,
 • kierowaniu multidycyplinarnymi dużymi zespołami pracującymi w metodyce agile i zarządzaniu projektami,
 • korzystaniu z chmury i technologii wirtualizacji,
 • definiowaniu i zarządzaniu mapą drogową wdrażania DevOps.

Nasz klient oferuje:

 • zatrudnienie na podstawie B2B,
 • ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami,
 • pracę w międzynarodowym środowisku,
 • możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów,
 • kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie,
 • elastyczne godziny pracy,
 • częściową pracę zdalną,
 • dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
   

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikuj teraz

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Podobne oferty