Dociepleniowiec

FUB PORĘBA

Warmińsko-mazurskie

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 3392090, z dnia 2020-06-10

FUB PORĘBA

Wykonujemy elewacje, docieplenia.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Montaż izolacji termicznych - docieplenia budynków.

Wymagania

  • Znajomość technik dociepleniowych,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Zdolność do pracy na wysokościach,
  • Prawo jazdy kat. "B".

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • umowę o pracę,
  • możliwość poszerzania umiejętności,
  • zakwaterowanie.

Wynagrodzenie

Od 5000 do 8000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

FUB PORĘBA

wykonujemu elewacje,docieplenia.

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany