Zobacz więcej ofert pracy

Doradca agrotechniczny

KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
2253 dni temu

Ogłoszenie numer: 1918921, z dnia 2018-03-02

KWS Lochow Polska Sp. z o.o. to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się hodowlą i nasiennictwem zbóż. Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby do pracy na stanowisku Doradca agrotechniczny (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy).

Miejsce pracy doradcy agrotechnicznego to rejon woj. świętokrzyskiego, woj. małopolskiego oraz południowa część województwa mazowieckiego

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • doradztwo, promowanie i sprzedaż produktów spółki w podległym terenie działania na poziomie gospodarstw rolnych oraz firm współpracujących
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych dla producentów rolnych oraz pracowników dystrybucji
  • reprezentowanie spółki w czasie targów oraz innych spotkań branżowych
  • współpraca z zespołem sprzedażowym w zakresie osiągania celów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne
  • gotowość do samodzielnej pracy w podległym regionie
  • znajomość problematyki rolnej, stosowanych technologii upraw i odmian będących w krajowym obrocie handlowym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi programów MS Office
  • doświadczenie w branży nasiennej lub praca w agrobiznesie będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat "B"

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne)