Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Doradca ds. finansów i ubezpieczeń

Jan Lewandowski Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4957 dni temu

Ogłoszenie numer: 119669, z dnia 2010-10-22

Międzynarodowa Korporacja Finansowo-Ubezpieczeniowa z nami praca to "pikuś" poszukuje:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

    Najważniejsze zadania Doradców to:
  • Pozyskiwanie Klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
  • Sprzedaż produktów finansowych.

Wymagania

    Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów,
  • Samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne,
  • Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży,
  • Gotowość do podejmowania wyzwań.
  • Wiek powyżej 25 lat

Oferujemy

  • Profesjonalny system szkoleń,
  • Stabilną karierę w międzynarodowej organizacji,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Elastyczne godziny pracy w doskonałym zespole
  • Wysokie dochody!

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN