Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca ds. Leasingu

Idea Getin Leasing S.A.

Bydgoszcz, Toruń

279 dni temu

Idea Getin Leasing S.A. powstała dzięki połączeniu najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. Jesteśmy liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm.

Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych. Od początku swego istnienia tworzymy trwałe relacje z klientami i szybko reagujemy na zmiany zachodzące na rynku, dostosowując swoją ofertę do potrzeb przedsiębiorców.

 

W związku z dynamicznym rozwojem naszych Oddziałów poszukujemy doświadczonych handlowców na stanowisko:

Doradca ds. Leasingu
Nr ref.: DL/03/2018
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

 

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
 • nawiązywanie kontaktów biznesowych,
 • tworzenie sieci handlowej w ramach sprzedaży produktów leasingowych,
 • obsługa posprzedażowa i opieka nad klientem,
 • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Od Kandydatów oczekujemy:
 • doświadczenia i wiedzy w obszarze sprzedaży lub finansowania samochodów osobowych, ciężarowych lub produktów takich jak: wózki widłowe, maszyny budowlane, autobusy (warunek konieczny),
 • mile widziane doświadczenie handlowe w branży technicznej i medycznej,
 • wybitnych zdolności interpersonalnych,
 • umiejętności nawiązywania i utrzymywania stałych relacji biznesowych,
 • doskonałej organizacji pracy własnej,
 • silnej motywacji w realizacji wytyczonych celów,
 • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w terenie.
Oferujemy:
 • współpracę z renomowaną instytucją finansową w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność gospodarczą,
 • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego, m.in. w procesie szkoleń,
 • atrakcyjny system motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami.
„Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU z 2014 r., poz. 1182) informujemy, że administratorem danych jest Idea Getin Leasing S.A. z siedzibą przy ul. Strzegomskiej 42b, 53-611 Wrocław. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.”

Klauzula informacyjna - rekrutacje

Szablon dla kandydatów do pracy przesyłających aplikacje w postaci elektronicznej.


Przesyłając niniejsze zgłoszenie przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest odpowiednioIdea Getin Leasing S.A. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-611), przy ul. Strzegomskiej 42b lub Idea Getin Leasing Spółka Akcyjna Automotive S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 42B, kod pocztowy 53-611 (dalej: „Spółka”).

W sprawie ochrony dotyczących Pana/Pani danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z powołanym w Spółce Inspektorem Ochrony Danych poprzez przesłanie wiadomości na adres IOD@ideagetin.pl lub pisemnie na adres siedziby Spółki wskazany powyżej, z dopiskiem „IOD”.

 1. Cele i podstawy przetwarzania. Spółka będzie przetwarzać Pana/Pani dane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania danych w tym przypadku są przepisy prawa, tj. Kodeksu pracy oraz prawnie uzasadniony interes Spółki, jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu zatrudnienia pracowników Spółki. Jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane w oparciu o wyrażoną zgodę.
 2. Okres przechowywania danych. Spółka będzie przechowywać Pana/Pani dane w celach rekrutacyjnych do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, Spółka będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody lub do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym wyraził/a Pan/Pani zgodę na takie przetwarzanie, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze.
 3. Odbiorcy danych
 4. Pana/Pani dane osobowe mogą zostać udostępnione agencjom pośrednictwa pracy lub podmiotom współpracującym ze Spółką w zakresie dostarczania Spółce usług, bez których prowadzenie procesów rekrutacyjnych byłoby utrudnione (np. podmioty dostarczające infrastrukturę informatyczną).
 5. Prawa osób, których dane dotyczą
 6. Przysługuje Panu/Pani:
  1. prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii;
  2. prawo do sprostowania (poprawiania) danych;
  3. prawo do usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
  4. prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych, wyrażonej na potrzeby przyszłych rekrutacji;
  5. prawo do przenoszenia danych;
  6. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 7. Informacja o dobrowolności podania danych
  Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz jest konieczne dla udziału w procesie rekrutacji.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę, prosimy o dopisania w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, np. o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez odpowiednio Idea Getin Leasing S.A. lub Idea Getin Leasing Spółka Akcyjna Automotive S.K.A. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie”.

Poznaj

Idea Getin Leasing S.A.

Wartość GETIN Leasing to przede wszystkim intelekt i umiejętności naszych pracowników. Mamy świadomość, że aby realizować naszą misję, potrzebne jest zaangażowanie i wspólne działanie odpowiednio dobranej, a także wykwalifikowanej kadry. Zatrudniamy, szkolimy i promujemy najlepszych. Zaufanie oraz zaangażowanie naszych pracowników staramy się odwzajemniać poprzez zapewnienie możliwości rozwoju zawodowego, zdobywania cennych umiejętności i doświadczenia. Nasz zespół łączą wspólne wartości: * fachowość * innowacyjność * chęć ciągłego rozwoju * otwarty umysł Zachęcamy do przeglądnięcia naszych ofert pracy. Jeśli aktualnie nie poszukujemy pracowników zgodnych z Twoim profilem zawodowym, prosimy o wypełnienie kwestionariusza on-line. Twoje dane trafią do bazy danych potencjalnych pracowników. W przypadku, gdy pojawi się nowa oferta, pasująca naszym zdaniem do Twojego profilu zawodowego - skontaktujemy się z Tobą.

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Leasingu

Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z ...
Doradca ds. Leasingu Praca Doradca ds. Leasingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (784)
Wałbrzych (57)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (231)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (894)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2236)
Radom (174)
Płock (103)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (74)
Podkarpackie:
Rzeszów (174)
Przemyśl (44)
Podlaskie:
Białystok (172)
Suwałki (48)
Łomża (33)
Pomorskie:
Gdańsk (474)
Gdynia (200)
Słupsk (63)
Śląskie:
Katowice (584)
Częstochowa (162)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (187)
Elbląg (130)
Ełk (89)
Wielkopolskie:
Poznań (634)
Kalisz (76)
Konin (76)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (339)
Koszalin (87)
Kołobrzeg (44)
Auchan (154)
Tesco (98)
Inditex (20)
Leroy Merlin (128)
Bricoman (17)
STRABAG (12)
ABB (37)
Accenture (152)
Carrefour (132)
PKO BP (359)
PwC (36)
KPMG (21)
Orange (11)
IKEA (26)
Budimex (51)

Rekrutują z Praca.pl