Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Doradca ds. Odszkodowań

Promore
warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Bartoszyce, Elbląg, Giżycko, Iława, Mrągowo, Nidzica, Ostróda
praca stacjonarna
3879 dni temu

Dochodzimy odszkodowań od podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody oraz zobowiązanych do jej naprawienia, w szczególności od zakładów ubezpieczeń.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn, Bartoszyce, Elbląg, Giżycko, Iława, Mrągowo, Nidzica, Ostróda
Nr Ref.: DDS/09/ tu wpisz Twoje miasto

Zadania:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie nawiązanie kontaktu z osobami poszkodowanymi:

  • Samodzielne wyszukiwanie i kontakt z osobami poszkodowanymi
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Dostęp do internetu.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Ambicja i wysoka kultura osobista.
  • Osoba dyspozycyjna, sumienna, kreatywna i uczciwa.
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne plus ryczałt i zaliczki
  • Szkolenia wspomagające rozwój zawodowy
  • Program wsparcia skutecznych przedstawicieli