Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca ds. żywienia zwierząt

AGROLOK Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

161 dni temu

www.agrolok.pl

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy
zatrudnimy:

Zadania:
  • wsparcie pionu handlowego w sprzedaży produktów dla bydła, trzody, drobiu
Oczekiwania:
  • wykształcenie weterynaryjne lub zootechniczne
  • praktyczna znajomość zasad żywienia zwierząt
  • gotowość do pracy w terenie w promieniu do 150 km od miejsca zamieszkania
  • prawo jazdy kat. B
Zapewniamy:
  • dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinie żywienia zwierząt
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • realny wpływ na działania promocyjne produktów do żywienia zwierząt

„PROMUJEMY KOMPONENTY PASZOWE, ZAWIERAJĄCE BIAŁKO ORAZ BIAŁKO CHRONIONE"

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o.,”

Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (851)
Wałbrzych (53)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (209)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (209)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2139)
Radom (145)
Płock (45)
Opolskie:
Opole (161)
Nysa (68)