Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
DORADCA FINANSOWY/MANAGER

Doradca Finansowy Krzysztof Taraszewski
mazowieckie
praca stacjonarna
5470 dni temu

Ogłoszenie numer: 66002, z dnia 2009-05-26

Staliśmy się numerem 1 w Europie. Jesteśmy liderem na rynku niemieckim, pierwszą firmą w Austrii, czołową w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Ponadto rozwijamy swoją działalność w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Rumunii, na Węgrzech i w Polsce. Naszym klientom przynosimy finansowe bezpieczeństwo i pomagamy zbudować ekonomiczną niezależność.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: ref 05/2009

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów, doradztwo finansowe dla klientów w zakresie kredytów hipotecznych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży lub doradztwie finansowym; - odpowiedzialność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów; - komunikatywność i umiejętność prezentacji oferty; - samodzielność oraz systematyczność; - dynamizm w działaniu, dobra organizacja pracy; - przedsiębiorczość i chęć dalszego rozwoju; - wykształcenie min. średnie.

Oferujemy

- kompleksowe szkolenia; - plan Kariery pozwalający objąć stanowiska od - doradcy finansowego do dyrektora oddziału; - motywacyjny system wynagradzania promujący - skuteczność i sukcesy; - profesjonalne wsparcie.