Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Doradca Finansowy

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o.
opolskie, Opole, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Olesno, Namysłów
praca stacjonarna
5349 dni temu

Ogłoszenie numer: 72895, z dnia 2009-09-25

zatrudni

Miejsce pracy: opolskie, Opole, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Olesno, Namysłów

Opis stanowiska

  • praca w obrębie własnego miejsca zamieszkania
Interesują nas osoby z powiatów: Opole, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Olesno, Namysłów, Strzelin i Oława.

Wymagania

Jeśli:
  • jesteś samodzielny, aktywny i kreatywny,
  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty,
  • chcesz się rozwijać i dobrze zarabiać,
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowa zlecenie