Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

Pro Vento Energia Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Lisi Ogon

46 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Lisi Ogon
Zadania:
  • Aktywne prowadzenie działań handlowych,
  • Przeprowadzanie audytów energetycznych u klientów,
  • Ofertowanie, przygotowywanie dokumentów związanych z dotacjami i pożyczkami,
  • Opieka nad klientem w trakcie realizacji instalacji,
  • Bieżące raportowanie.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży, mile widziane doświadczenie techniczne
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodyscyplina i chęć pozyskiwania wiedzy,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Pozytywna energia.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia, których wymaga specyfika pracy (auto, telefon, laptop),
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro Vento Energia sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych Pro Vento Energia sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał aplikacji.

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy
Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Praca Doradca Handlowy