Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

BAŁTYKGAZ Sp. z o. o.

Pułtusk, Ostrołęka, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ciechanów, Legionowo, Błonie, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Gostynin, Płock, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Sierpc, Żuromin, Mława

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 2351957, z dnia 2019-03-22

Jedna z wiodących firm na rynku gazu płynnego i czynników chłodniczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Pułtusk, Ostrołęka, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ciechanów, Legionowo, Błonie, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Gostynin, Płock, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Sierpc, Żuromin, Mława

Opis stanowiska

Obszar handlowy: północno-zachodnia cześć województwo mazowieckiego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Budowanie rynku gazu płynnego (LPG) przeznaczonego do celów grzewczych i technologicznych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu B2C i B2B oraz utrzymywanie kontaktów z obecnymi Klientami
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z firmami współpracującymi
  • Realizację planu sprzedaży, strategii i polityki cenowej firmy

Wymagania

  • Zamieszkania w obszarze działania
  • Zaangażowania w realizację zadań
  • Wewnętrznej mobilizacji, nastawienia na realizację celów
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Perfekcyjnej organizacji czasu pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności efektywnego komunikowania się
  • Minimum średniego wykształcenia (preferowane wyższe)
  • Doświadczenia w sprzedaży oraz w obsłudze klienta
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Wynagrodzenie silnie powiązane z osiąganymi wynikami
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer osobisty)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Kartę MultiSport/bilety do kina
  • „Wczasy pod gruszą"
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży"
  • Kartę świąteczną prepaid

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy

Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Doradca Handlowy Praca Doradca Handlowy