Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Handlowy

P.P.U.H. VOIGT Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

185 dni temu

PPUH VOIGT to jeden z czołowych producentów profesjonalnych środków chemicznych w Polsce. W swojej ofercie posiadamy linie produktowe dedykowane dla różnego rodzaju odbiorców: firm sprzątających, gastronomicznych, hoteli, restauracji, placówek służby zdrowia, firm przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszych oddziałów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Teren działania: województwo mazowieckie, podlaskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Doradca aktywnie poszukuje nowych i obsługuje obecnych klientów firmy, maksymalizuje zyski ze sprzedaży oraz poszerza rynek zgodnie z przypisanym terytorium i segmentem rynku. Aktywnie doradza, dobiera optymalne rozwiązania i rozwiązuje problemy kontrahentów.

Obowiązki i zadania:
  • Realizacja planu sprzedażowego i wyznaczonych zadań
  • Obsługa kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, uzyskiwanie zamówień i nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami poprzez odpowiednie planowanie i organizacje codziennej pracy z uwzględnieniem wizyt handlowych u obecnych i potencjalnych kontrahentów z przypisanego segmentu rynku i terytorium
  • Prowadzenie profesjonalnego doradztwa dla klientów w oparciu o własne doświadczenie i posiadaną wiedzę o produktach, technikach i technologiach wykorzystywanych w profesjonalnym utrzymaniu czystości zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez firmę VOIGT
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami oraz partnerami
  • Koordynowanie wystawiania faktur klientom oraz monitorowanie terminowego spływu należności
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami (Firmy sprzątające, Szpitale) na przypisanym terytorium
  • i segmencie rynku.
  • Sprzedaż produktów firmy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności klienta
  • Analizowanie struktury sprzedaży dla lepszych wyników i efektywności
  • Składanie bieżących sprawozdań i raportów z działalności sprzedażowej oraz realizacji wyznaczonych zadań (CRM+ MS Outlook)
  • Monitorowanie, trendów w branży

Bezpośredni przełożony: Key Account Manager Cleaning & Hospital
Stanowisko: Doradca Handlowy
Charakter pracy: Przedstawiciel Handlowy

Wymagane wykształcenie:
  • Wykształcenie średnie
Wymagane doświadczenie:
  • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy minimum 4 lata
  • Doświadczenie i znajomość branży czystościowej minimum 4 lata
Cechy osobowe:
  • Wysoka kultura osobista
  • Uczciwość, rzetelność, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • Wysoka komunikatywność, kreatywność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Energia i dynamizm w działaniu
  • Nastawienie na realizację założonych celów
Wymagane umiejętności i wiedza:
  • Prawo jazdy kat. B (minimum 4 lata)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
W zamian oferujemy:
  • Umowę o pracę, pensję podstawową + premię od osiąganych wyników
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju Spółki
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji- system szkoleń wewnętrznych
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Do celów służbowych gwarantujemy samochód, telefon komórkowy i laptop

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Zainteresowanych szczegółami oferty zachęcamy do kontaktu. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy

Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Doradca Handlowy Praca Doradca Handlowy