Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca HoReCa

Tom-Gast Sp.j.

Lubuskie

9 dni temu

Tomgast jest czołowym dostawcą sprzętu gastronomicznego i cateringowego klasy premium na rynku HORECA.

Jest wyłącznym lub generalnym dystrybutorem / importerem takich marek jak: Libbey, Rak, Eternum, de Buyer, Revol, 100%Chef, Dynamic, Kasumi, Cambro, Peugeot, Abert, GiesserMesser, Chef'sChoice.

Miejsce pracy: woj. lubuskie
Opis stanowiska:
  • praca mobilna z możliwością korzystania z infrastruktury biur i showroomów w oddziałach regionalnych
  • sprzedaż oparta na profesjonalnym doradztwie
  • prezentacja produktów
  • budowanie partnerskiej relacji z klientami
  • negocjacje warunków handlowych
  • realizacja celów sprzedaży
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych segmentu oraz własnych wyników sprzedażowych
  • współpraca z innymi działami w firmie
Wymagania:
  • nastawienie na osiąganie celów i samorozwój
  • doskonała komunikatywność
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacyjnych
  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność w działaniu
  • wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • stały rozwój Twoich kwalifikacji (szkolenia, warsztaty)
  • możliwość awansu
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i będącej liderem branży firmie
  • atrakcyjne warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Tom-Gast jest dystrybutorem profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. Importujemy towar z całego świata i sprzedajemy go poprzez sieć dealerów w całej Polsce ( firmy specjalistyczne, wyposażające lokale gastronomiczne: hotele, resturacje itp). Jesteśmy w czołówce tego rodzaju firm w Polsce. Wizerunek Tom-Gastu na rynku to dostawca jakościowego sprzętu.

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy

Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Doradca Handlowy Praca Doradca Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Tom-Gast Sp.j..