Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Inwestycyjny (DI)

Sopro Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4837 dni temu

SOPRO Polska Sp. z o.o. – lider w branży chemii budowlanej w Europie, w związku z realizacją strategii dynamicznego rozwoju na rynku polskim poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: DI/SOPRO/02/Miasto

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych inwestycji i klientów w wyznaczonym regionie
  • wsparcie handlowców w realizowaniu planów sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • kompleksowa współpraca z firmami wykonawczymi, inwestorami, projektantami
  • monitorowanie rynku budowlanego oraz bieżącą obsługę inwestycji i wykonawców
  • prowadzenie szkoleń produktowych i doradztwo techniczne
  • sporządzanie ofert handlowych
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży budowlanej udokumentowane sukcesami
  • doświadczenie w branży budowlanej i znajomość regionalnego rynku chemii budowlanej (hurtowni i wykonawców)
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność skutecznego komunikowania się
  • dyspozycyjność i chęć odbywania podróży służbowych
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office)
  • prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność)
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń i motywującą atmosferę
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia