Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Indywidualnego

Raiffeisen Bank Polska S.A.

Grójec, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Warszawa

2 dni temu

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów bankowych i realizacja określonych planów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami
  • Obsługa gotówkowa Klientów placówki
  • Doradztwo w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych
  • Bieżąca obsługa Klientów w placówce zgodnie ze standardami
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (w trakcie studiów)
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (doświadczenie w branży bankowej będzie dodatkowym atutem)
  • Podstawowa wiedza z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego
  • Gotowość do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu bankowości
  • Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w placówce Raiffeisen Bank Polska S.A.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta (bankowość)

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Doradca Klienta (bankowość) Praca Doradca Klienta (bankowość)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (42)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (119)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (11)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (715)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (7)