Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.

Bydgoszcz

49 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: AK/RKK-P/07/02
Twoje zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu średnich firm (pełna księgowość, do 40 mln przychodu rocznie)
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnianie najwyższej jakości doradztwa i obsługi
  • Realizację planu sprzedażowego (produkty kredytowe, ABL, Cash Management)
  • Dbałość o jakość portfela z uwzględnieniem rentowności
Nasze oczekiwania:
  • Pozytywnego nastawienia do ludzi, otwartości i odwagi w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • Wykształcenie wyższe
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku doradcy klienta korporacyjnego
  • Znajomość produktów finansowych dla firm
  • Wiedza dotycząca finansów przedsiębiorstw
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych

Specjalista do spraw obsługi klientów korporacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie bieżącej obsługi tychże klientów w oparciu o najwyższe standardy i wewnętrzne procedury. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest zaangażowana w realizację całokształtu procesów, związanych z obsługą klientów korporacyjnych – począwszy od sporządzania niezbędnej dokumentacji, ...
Specjalista ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych Praca Specjalista ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (48)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (203)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1010)
Tarnów (76)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2122)
Radom (193)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (91)