Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta - Sprzedawca (Dział: Rekreacja)

MediaExpert

Bogatynia, Zgorzelec, Złotoryja, Góra, Dzierżoniów, Legnica, Oława, Ząbkowice Śląskie, Świebodzice, Świdnica

836 dni temu

Jesteśmy jedną z czołowych firm handlowych z branży AGD/RTV/IT w Polsce. Nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta - Sprzedawca
(Dział: Rekreacja)

Miejsce pracy: Bogatynia, Zgorzelec, Złotoryja, Góra, Dzierżoniów, Legnica, Oława, Ząbkowice Śląskie, Świebodzice, Świdnica

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Wymagamy:
  • doświadczenia w handlu (mile widziane)
  • znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie
  • umiejętności wykonywania drobnych napraw (m.in. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon)
  • umiejętności prezentacji i negocjacji
  • dobrej obsługi komputera (MS Office)
  • ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • komunikatywności
  • uprzejmości i pogody ducha
  • niekaralności
Oferujemy:
  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość korzystania z benefitów (karta MultiSport)
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

Poznaj

MediaExpert

Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – poprzez 360 elektromarketów jesteśmy obecni w niemal 300 miastach na terenie całego kraju. Sieć zatrudnia ok. 4 tys. pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta