Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca klienta

CitiHome
mazowieckie, Warszawa/ Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
4931 dni temu

Ogłoszenie numer: 122359, z dnia 2010-11-19

CitiHome

Firma CitiHome od kilku lat zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości w Warszawie oraz jej okolicach. Ciągły rozwój firmy oraz inwestycje w reklamę sprawią, że bardzo szybko wzrasta skuteczność naszych współpracowników. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.citihome.eu

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa/ Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca klienta/agent nieruchomości do oddziału w WARSZAWIE oraz GRODZISKU MAZOWIECKIM

Wymagania

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętności planowania i organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w branży
  • bardzo dobrej obsługi komputera
  • prawa jazdy kategorii B
  • komunikatywności oraz umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Znajomości topografii Warszawy lub powiatu grodziskiego, pruszkowskiego, nadarzyńskiego.
  • Mile widziana jest licencja pośrednika.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w otwartym i młodym zespole
  • ciekawą ścieżkę rozwoju
  • telefon służbowy
  • samochód służbowy do dyspozycji pracowników
  • szkolenia wprowadzające oraz podnoszące kwalifikacje
  • program skutecznie ułatwiający pracę doradcy z możliwością pracy poza biurem