Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

Provident Polska S.A.

Łowicz, Bielawy, Walewice, Sobota, Koluszki

264 dni temu

Obecnie poszukujemy osób chętnych do objęcia funkcji:

Miejsce pracy: Łowicz, Bielawy, Walewice, Sobota, Koluszki

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z obecnymi klientami Provident
  • Cotygodniowe zbieranie rat od swoich klientów
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zależne od wyników i nakładu pracy – wypłacane w systemie tygodniowym
  • Grupę Klientów na start
  • Program preferencyjnego wynagrodzenia dla nowych Doradców „Poduszka na Start”
  • Promocje zapewniające dodatkowe wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy – Ty decydujesz kiedy współpracujesz
  • Bezpłatny, atrakcyjny pakiet szkoleń sprzedażowych i rozwojowych
  • Stałe wsparcie Kierownika
  • Umowę o świadczenie usług bez wymogu prowadzenia działalności gospodarczej– odprowadzane należne składki ZUS
  • Możliwość rozwoju zawodowego - wielu naszych pracowników na kierowniczych stanowiskach zaczynało karierę jako Doradcy Klienta
  • Telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem
Oczekujemy:
  • Umiejętności lub predyspozycji sprzedażowych
  • Umiejętności lub predyspozycji w obsłudze klienta
  • Nastawienia na realizację celów, zadań
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Wykształcenia min. średniego

Poznaj

Dlaczego warto?

  • Provident to stabilna, międzynarodowa firma ze 130-letnią tradycją.
  • Od marca 2013 r. jesteśmy notowani na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • Jesteśmy liderem na rynku szybkich pożyczek gotówkowych. Z naszych usług skorzystało ponad 4 mlnKlientów.
  • Pracuje z nami prawie 2000 Pracowników i ponad 5000 Doradców Klienta.
  • Na terenie Polski mamy oddziały i filie terenowe.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (61)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (988)
Tarnów (66)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2184)
Radom (182)
Płock (54)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)