Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

4Life Direct sp. z o.o.

Lublin

21 dni temu

Miejsce pracy: Lublin

4Life Direct to jeden z najszybciej rozwijających się pośredników ubezpieczeniowych w Europie. To co nas wyróżnia, to pasja z jaką pracujemy, dynamika działania i innowacyjne podejście. Praca z 4Life Direct to niepowtarzalna szansa na rozwój osobisty i zawodowy na szczeblu międzynarodowym.

Twoje zadania:
  • Pierwsze dwa tygodnie, to czas szkolenia, czyli wdrożenie – oczywiście pod okiem naszych fachowców!
  • Po tym czasie będziesz realizował się przy sprzedaży prostych ubezpieczeń na życie.
  • Przez cały czas będziesz wspierany przez koordynatorów, trenerów i kolegów z pracy.
  • Z czasem staniesz się fachowcem i zdobędziesz doświadczenie w prestiżowej firmie!
  • Co 3 miesiące będziesz z nami świętował sukces swój, zespołu, firmy – imprezy integracyjne, kolacje – to nasza tradycja.
Jeśli:
  • Masz dar przekonywania i lubisz rozmawiać z ludźmi
  • Wysokość wynagrodzenia za Twoją pracę jest dla Ciebie ważna
  • Chcesz żebyśmy nauczyli Cię jak skutecznie sprzedawać
  • Liczysz na dodatkowe bonusy – kartę multisport i prywatną opiekę medyczną
  • Istotna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pracy
Mamy dla Ciebie:
  • Umowę o pracę
  • Lokalizacje w centrum miasta
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Gwarantowaną podstawę
  • Premie bez górnego limitu!
  • Szkolenia wstępne, szkolenia uzupełniające
  • Ciągłe wsparcie przełożonych i trenerów
  • Możliwość rozwoju
  • Liczne konkursy i motywatory

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta