Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca Klienta

Partner GE Money Bank
mazowieckie, Góra Kalwaria, Warka
praca stacjonarna
5424 dni temu

Ogłoszenie numer: 69700, z dnia 2009-07-14

Sprzedaż produktów bankowych

Miejsce pracy: mazowieckie, Góra Kalwaria, Warka

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa klienta w placówce banku
  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż, realizacja określonych planów sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Umowa o pracę