Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Marki

IQFM Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk Oliwa
praca stacjonarna
2482 dni temu

IQFM Ackermann - jesteśmy ekspertem w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi oraz w organizacji promocyjnych działań prosprzedażowych. Łączymy kompetencje sfer B2B i B2C oferując klientom możliwość zakupu całego procesu sprzedażowego w jednym miejscu.

Do projektów realizowanych dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa

Pełny etat
Typ umowy: Umowa zlecenie

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • zapewniamy szkolenia które świetnie przygotują Cię do pracy
  • praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie
  • solidne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • tablet służbowy
Obowiązki:
  • aktywne promowanie produktów klienta
  • dokładanie towaru oraz dbanie o ekspozycję
  • raportowanie wyników swojej pracy
Oczekujemy:
  • komunikatywności i kultury osobistej
  • zdolności do szybkiego uczenia się
  • pozytywnego nastawienia
  • mile widziane osoby po szkole budowlanej