Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Serwisowy

Plichta

Wejherowo - Gdańska 13C

26 dni temu

Jeżeli motoryzacja to Twoja wielka pasja i chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, żeby wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania - to  jesteś  Osobą, której  szukamy!

W związku z rozwojem działu, uruchamiamy kolejny projekt rekrutacyjny.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Wejherowo - Gdańska 13C

Doradca Klienta w serwisie to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw oraz profesjonalną obsługą Klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi serwisowej oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie usługi. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności. Do obowiązków doradcy należy również wydanie samochodu Klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Opis stanowiska:
  • aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi,
  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych,
  • kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji promocyjnych,
  • nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych,
  • efektywne zarządzanie czasem pracy podległych mechaników,
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
  • orientacja na wyniki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników.

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy
Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Praca Doradca Serwisowy