Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY ds. BUDOWNICTWA

Apogeo Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
4770 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firma Apogeo Sp. z o.o. będąca dostawcą innowacyjnych rozwiązań pomiarowych m.in.: w geodezji, budownictwie, drogownictwie, GIS takich marek jak: Trimble, Nikon, Leica, Agatec, Hi-Target, Carlson, South, Spectra Precision, Laserliner, Nedo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: BUD/LUBU/P

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami, doradztwo techniczne, ofertowanie, prezentacje innowacyjnych rozwiązań laserowych oraz systemów sterowania maszyn, negocjacje handlowe, podpisywanie umów, prowadzenie aktywnych działań marketingowych.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: wyższe techniczne lub ostatni rok studiów)
  • kierunek Budownictwo, Drogownictwo lub inne o podobnych profilach związanych z technologiami budowlanymi lub pomiarowymi
  • praktyczna znajomość zagadnień pomiarów optycznych i laserowych w budownictwie
  • znajomość rynku maszyn budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na wyniki i realizację zadań
  • konsekwencja i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • prawo jazdy kat. B - minimum 1 roku doświadczenie w sprzedaży
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności współpracy w grupie
  • zdolność do szybkiego uczenia się
Oferujemy:
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych oraz awansu
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii
  • narzędzia pracy (telefon, komputer itp.)
  • liczne szkolenia zawodowe (techniczne, handlowe)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń - pracę w młodym zespole
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Dołącz już dziś do grona profesjonalistów. Może właśnie czekamy na Ciebie.