Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY ds. GEODEZJI

Apogeo Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4839 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firma Apogeo Sp. z o.o. będąca dostawcą innowacyjnych rozwiązań pomiarowych m.in.: w geodezji, budownictwie, drogownictwie, GIS takich marek jak: Trimble, Nikon, Carlson, GeoMax, Leica, Hi-Target, South, Agatec, Spectra Precision, Laserliner, Nedo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: GEOD/ZACH/P

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami, doradztwo i prezentacje sprzętu geodezyjnego (GPS, tachimetry, systemy pomiarowe), szkolenia, negocjacje handlowe, ścisłą współpracę z innymi działami firmy, współpracę z firmami zewnętrznymi,sporządzanie dokumentacji przetargowej, podpisywanie umów, prowadzenie aktywnych działań marketingowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
  • kierunek Geodezja, Kartografia lub inne o profilach związanych z technologiami pomiarowymi
  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta/usługach geodezyjnych
  • nastawienie na wyniki i realizację zadań
  • konsekwencja i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • zaangażowanie i silna motywacja do działania
  • umiejętności interpersonalne
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętności planowania i współpracy w grupie
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych oraz awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii
  • podstawowe narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • szerokie możliwości rozwoju (szkolenia techniczne, handlowe)
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Dołącz już dziś do grona profesjonalistów. Może właśnie czekamy na Ciebie.