Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Seron Kołodziejczyk Sp.j.

Stalowa Wola

34 dni temu

SERON Kołodziejczyk s.j. jest doświadczonym producentem maszyn CNC, który inwestuje w wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Posiadamy własną jednostkę badawczo-rozwojową, jak również współpracujemy z instytucjami badawczymi i  dzięki tym działaniom tworzymy innowacyjne w skali świata urządzenia, dostosowane do coraz wyższych wymagań Klientów i międzynarodowych standardów.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:
  • prowadzenie dla klientów prezentacji produktów i doradztwa w ich zakresie,
  • pozyskanie nowych klientów i utrzymywanie doskonałych relacji z obecnymi klientami,
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
  • częste wyjazdy służbowe na wyznaczonym terenie.
Od przyszłego kandydata oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka angielskiego,
  • obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielności i umiejętności efektywnego planowania i organizacji pracy,
  • kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności pracy w zespole
  • orientacji na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów,
  • inicjatywy oraz zaangażowania w poszukiwaniu nowych rynków zbytu
  • prawo jazdy kat B
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie w sprzedaży narzędzi i/lub maszyn dla przemysłu, a w szczególności typu CNC
  • znajomość branży meblarskiej, stolarskiej
  • znajomość branży obróbki metali
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami zależnymi od osiągniętych wyników bez górnej granicy zarobków
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
  • bezpłatne lekcje angielskiego na miejscu
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon i komputer

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy