Doradca Techniczno - Handlowy

HUAPOL

Lubuskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2658556, z dnia 2019-09-16

HUAPOL specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych instalacji, utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych i energetycznych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: DTH 09/19

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów biznesowych - przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, zakładów produkcyjnych, instytucji lub klientów indywidualnych
  • Przygotowywanie ofert PV
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • Dbanie o dobry wizerunek pracodawcy

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (najchętniej - fotowoltaika, energia elektryczna, ale jeśli jesteś mistrzem sprzedaży innego produktu lub usługi prześlij nam swoje cv)
  • Posiadasz zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Biegle obsługujesz komputer i MS Office
  • Jesteś osobą aktywną, zdyscyplinowaną i zmotywowaną
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś komunikatywna/y, samodzielna/y i odpowiedzialna/y
  • Interesujesz się fotowoltaiką

Oferujemy

  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie + wysoką prowizję
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy B2B
  • Samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Wsparcie marketingowo - produktowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wspaniałą atmosferę w ambitnym i zmotywowanym Zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku  "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Praca Doradca techniczno - handlowy