Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Doradca Techniczno-Handlowy

TORA - WENTYLACJA
zachodniopomorskie, Polska Zachodnia
praca stacjonarna
3728 dni temu

Ogłoszenie numer: 403750, z dnia 2014-03-04

Firma TORA Wentylacja zatrudni osobę ze znajomością branży wentylacji i klimatyzacji na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Polska Zachodnia

Opis stanowiska

  • stałe monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie Klientów w terenie na wyznaczonym regionie
  • obsługa Klientów i sprawowanie opieki nad nimi
  • doradztwo techniczne przy doborze urządzeń
  • współpraca z biurami projektowymi, generalnymi wykonawcami, instalatorami oraz Klientami indywidualnymi
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
  • odbywanie wizyt u potencjalnych Klientów, spotkania biznesowe
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • znajomość systemów wentylacji i klimatyzacji potwierdzona doświadczeniem zawodowym
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązania i podtrzymania pozytywnych relacji z Klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w terenie
  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dobrze rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • samochód służbowy
  • laptop
  • telefon służbowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat