Doradca Techniczno-Handlowy

Kronospan

Opolskie

21 godz. temu

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Ref.No: DTHST 12/2020

TWOJE ZADANIA:

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży na podległym terenie w oparciu o współpracę z partnerami handlowymi;
  • Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi Klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy;
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów drewnopochodnych do budownictwa;
  • Wiedza w wykorzystaniu produktów drewnianych i drewnopochodnych w budownictwie;
  • Długoterminowe zaangażowanie w organizację;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Łatwość w budowaniu relacji i samodzielność.

JEŚLI CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ:

  • Być częścią nowego innowacyjnego projektu;
  • Realizować strategię i jego rozwój;
  • Mieć wpływ na ocenę i dalsze wdrożenie;
  • Wchodzić w rolę ambasadora marki, który wprowadza innowacyjne rozwiązania dla branży budowlanej;
  • Realizować wspólnie sukces naszej marki;
  • Objąć stanowisko pełne wyzwań w stabilnej, międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży…

…ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Praca Doradca techniczno - handlowy