Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Doradca Techniczno-Handlowy

JACOB Sp. z o.o.
pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5282 dni temu

Ogłoszenie numer: 85451, z dnia 2009-12-30

JACOB Sp. z o.o. Infatec to europejski lider w systemach elewacji z klinkierem. Wizja rozwoju, innowacyjne rozwiązanie, kultura korporacyjna, doświadczenie - to nasza siła. Dbałość o najwyższą jakość i zadowolenie klientów, to elementy na które zwracamy uwagę, poświęcając im najwięcej sił i środków.

Miejsce pracy: pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktu - SYSTEMU DOCIEPLEŃ Z KLINKIEREM, obsługę klientów inwestycyjnych, architektów oraz stałe pozyskiwanie bazy klientów na terenie województw Pomorskiego, Zachodniopomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego

Wymagania

  • znajomość produktów branży materiałów budowlanych
  • znajomość specyfiki lokalnego rynku inwestycyjnego
  • zaangażowanie i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
  • wysoka kultura osobista
  • brak nałogów
  • niekaralność,

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • atrakcyjne narzędzia pracy i motywujący system wynagradzania
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych
  • pakiet szkoleń