Doradca techniczny w zakresie pojazdów

Schwarzmüller Polska Sp. z o.o.

Błonie koło Warszawy

1 dzień temu

z siedzibą w Błoniu,

poszukuje profesjonalnego, dynamicznego Doradcy technicznego

Miejsce pracy: Błonie koło Warszawy
Zadania:
  • doradztwo, obsługa i opieka partnerów serwisowych w zakresie sprzedaży części zamiennych,
  • wsparcie techniczne dla partnerów serwisowych,
  • wsparcie i komunikacja między partnerami a zakładami produkcyjnymi,
  • pozyskiwanie nowych partnerów oraz aktywna rozbudowa obszaru działania,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej wg odpowiednich procedur,
  • realizacja planów i strategii Firmy Schwarzmüller.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne/handlowe/ preferowane wyższe techniczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność,
  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. B1
  • gotowość do podróżowania,
  • doświadczenie w branży pojazdów ciężarowych (użytkowych) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne ramowe warunki wynagrodzenia
  • stałe godziny pracy
  • telefon służbowy
  • ciekawą pracę w europejskim przedsiębiorstwie
  • dużą samodzielność działania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv + list motywacyjny)
za pomocą przycisku

Poznaj

Schwarzmüller Polska Sp. z o.o. to spółka córka Grupy Schwarzmüller - jednego z największych producentów naczep oraz przyczep w Europie.

Poznaj stanowisko: Doradca Techniczny
Doradca Techniczny to osoba, która odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka i doradztwo techniczne, prezentowanie produktów firmy, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, prowadzenie szkoleń technicznych, koordynacja działań pomiędzy serwisem a klientem, obsługa reklamacji, samodzielne planowanie i ...
Praca Doradca Techniczny