Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Doradca techniczny

Protek-System Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
4880 dni temu

Ogłoszenie numer: 129131, z dnia 2011-01-05

Protek-System Sp. z o.o. jest producentem jednorazowej odzieźy ochronnej stosowanej do ochrony przed zagrożeniem chemicznym, biologicznym itp na stanowisku pracy, a także na wypadek awarii i innych zdarzeń.

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie kompletacją zestawów ochronnych jak również przygotowaniem nowych rozwiązań do ochrony osób, urządzeń i środowiska.

Wspólpracujemy z firmami z branży chemicznej, tworzyw sztucznych, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, budowy maszyn, elektronicznej itd.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Kontakty z personelem technicznym i BHP odbiorców, ocena  uciązliwości i  analiza zagrożeń na stanowisku pracy, przygotowywanie nowych rozwiązań wg zapotrzebowania, ocena zadowolenia klienta, bieżące kontakty handlowe, informowanie o nowych trendach i rozwiazaniach w zakresie środków ochrony osobistej, przygotowanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń w zakresie branżowym firmy, sporządzanie raportów i analiz rynkowych

Wymagania

  • pełna dyspozycyjność, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina i umiejętność organizowania pracy własnej,
  • zdolność do analitycznego myślenia i samodzielnego zdobywania wiedzy,
  • doświadczenie techniczne i znajomość zasad BHiP będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • prawo jazdy i dobra znajomość aplikacji do obsługi komputera i komunikacji,
  • min komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych, szkolenie branżowe w pierwszym etapie pracy i cykliczne szkolenia dodatkowe,
  • stałe konkurencyjne wynagrodzenie plus premie dodatkowe,
  • samochód służbowy,
  • pełne zabezpieczenie do obsługi biurowej,

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN