Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczny

EFEN Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 2565197, z dnia 2019-07-17

Kim jesteśmy?

Obecnie cała grupa EFEN zatrudnia ponad 200 pracowników. Asortyment produktów obejmuje rozłączniki bezpiecznikowe, rozłączniki bezpiecznikowe listwowe, bezpieczniki niskiego napięcia różnych charakterystyk spełniających narodowe i międzynarodowe normy, bezpieczniki średniego napięcia, rozłączniki izolacyjne, przekładniki prądowe niskich napięć oraz komponenty dla telekomunikacji.

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • wsparcie działu sprzedaży firmy (branża elektryczna)
  • kompleksowa obsługa bieżących zagadnień technicznych związanych z produktami firmy
  • monitorowanie rozwiązań konkurencji
  • budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe energetyka / elektryka
  • doświadczenie w dziale technicznym
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • poprawne posługiwanie się j. polskim ( w mowie i piśmie)
  • łatwość w przyswajaniu dużej ilości wiedzy
  • dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, skrupulatność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole ludzi
  • prawo jazdy kat. B (gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych)
  • pozytywne podejście do życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego  w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
  • atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, dodatkowe benefity pracownicze sportowe i kulturalne, dofinansowanie nauki języków oraz system profesjonalnych szkoleń)

Poznaj stanowisko: Doradca Techniczny

Doradca Techniczny to osoba, która odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka i doradztwo techniczne, prezentowanie produktów firmy, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, prowadzenie szkoleń technicznych, koordynacja działań pomiędzy serwisem a klientem, obsługa reklamacji, samodzielne planowanie i ...
Doradca Techniczny Praca Doradca Techniczny