Doradca Weterynaryjny OVER Vet

Over Group

Mazowieckie

20 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4612165, z dnia 2021-05-11

W Over Group mamy pewność, że na sukces naszej Firmy maja wpływ nasi Pracownicy.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce, zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych oraz suplementów dla zwierząt gospodarskich i domowych.

Szukasz pracy łączącej satysfakcję zawodową z ponadprzeciętnymi zarobkami?
Czujesz w sobie duszę handlowca?
Potrafisz budować długofalowe relacje z klientami?

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Utrzymanie kontaktów z obecnymi Klientami polegające na bezpośrednim kontakcie;
  • Doradztwo w zakresie proponowanych przez Firmę rozwiązań;
  • Ustalanie wielkości zamówień oraz dostępnego w dziale asortymentu;
  • Zbieranie opinii o wydajności produkowanych preparatów;
  • Ustalanie działań marketingowych;
  • Pośrednictwo w zakresie kontaktu lekarzy weterynarii z hurtowniami oraz organizowanie spotkań informacyjno-szkoleniowych dla Lekarzy i Rolników.

Wymagania

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą i/lub obsługą klienta (mile widziane doświadczenie handlowe w terenie);
  • Ukierunkowanie na osiągnięcie wytyczonego celu;
  • Uczciwości, samodyscypliny i motywacji;
  • Zaangażowania, umiejętności organizacji pracy oraz dyspozycyjności;
  • Umiejętności obsługi komputera oraz znajomości pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kategorii B popartego praktyką;

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne;
  • Znajomość branży rolniczej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego;
  • Sprzęt niezbędny do pracy;
  • Autorski system CRM oraz aplikację mobilną;
  • Szkolenia wdrożeniowe, w tym z zakresu oferty produktowej i zagadnień zootechnicznych;
  • Wsparcie Product Managerów oraz innych pracowników poszczególnych działów;
  • Szkolenia zewnętrzne, wyjazdy coachingowe w zależności od potrzeb;
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;
  • Pracę ze specjalistami w branży;
  • Pracę w energicznym zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Over Group

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy
Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Praca Doradca Handlowy