Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    17 godz.
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Żywieniowy

AGROCENTRUM Sp. z o. o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
3879 dni temu

Ogłoszenie numer: 323846, z dnia 2013-10-08

Wytwórnia Pasz Kałęczyn w celu podniesienia standardów obsługi sprzedaży planuje dodatkowe zatrudnienie osób na stanowisku:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • obsługa istniejącej sieci sprzedaży i jej rozbudowy
  • doradztwo w zakresie żywienia bydła i trzody chlewnej
  • aktywny udział w działaniach promocyjnych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (zootechnika, weterynaria, rolnictwo)
  • wiedzy z zakresu żywienia bydła i trzody chlewnej
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze gospodarstw
  • samodzielności i dobrych zdolności organizacyjnych
  • umiejętności obsługi komputera ( pakiet MS Office)
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania
  • specjalistyczne szkolenia