Drukarz Offsetowy

HR Line Magdalena Kozłowska

Gdańsk, Gdynia, Sopot

23 dni temu

Dla naszego klienta – Drukarni offsetowej, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Maszyna: Heidelberg CD 74-5-P+L-C (CIP3, axis control)

Najważniejsze zadania:
  • realizacja zleceń na maszynie offsetowej zgodnie z przyjętymi standardami

  • raportowanie pracy, ilości produktu, strat, oraz kontrola jakości

  • stałe podnoszenie wydajności, zmniejszanie strat, samodoskonalenie, praca w zespole

  • utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego maszyn,

  • odpowiedzialność za powierzony surowiec, sprzęt, narzędzia oraz materiały

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:
  • doświadczenie w drukarni offsetowej i/lub wykształcenie poligraficzne,
  • praktyczne doświadczenie na stanowisku drukarza offsetowego,
  • znajomość obsługi maszyn arkuszowych,
  • umiejętność obsługi komputera.
W zamian oferujemy:
  • Praca w systemie jednozmianowym.
  • Stabilne warunki pracy, rodzinna atmosfera.
  • Wynagrodzenie zasadnicze i motywacyjny system premiowy.
  • Szkolenia w zakresie wiedzy technicznej i technologii, oraz wsparcie ze strony innych pracowników firmy
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HR LINE Magdalena Kozłowska z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HR LINE Magdalena Kozłowska siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

3.Zostałam/łem poinformowana/ny przez Administratora Danych Osobowych, tj. HR LINE Magdalena Kozłowska. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: ul.Świętokrzyska 126/22, 80-180 Gdańsk) o tym, że:

• Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).
• Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
• Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 lata od dnia przesłania CV.
• Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Drukarz
Drukarz to osoba, która zajmuje się obsługą wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania. Do obowiązków tego pracownika należą, m.in.: czynności przygotowawcze do druku (w zależności od techniki druku), nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, obsługa maszyn związana z procesem produkcji (dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych). ...
Praca Drukarz