Zobacz więcej ofert pracy

Drukarz

ManpowerGroup Sp. z o.o.
pomorskie, Bydgoszcz
praca stacjonarna
1347 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarz
Miejsce pracy: Bydgoszcz | Numer ref.: DR/037/TMI

Opis stanowiska:

- ustawianie i uruchamianie maszyny poligraficznej
- nadzorowanie procesu produkcyjnego regulowanie ustawień
- przezbrajanie maszyny (zmiana form)
- kontrola wizualna

Wymagania:

- wykształcenie poligraficzne / mechaniczne
- min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
- znajomość budowy i obsługi maszyn drukarskich

Oferta:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowa o pracę
- praca w systemie dwuzmianowym + wolne weekendy,
- wynagrodzenie: podstawa + premia
- dodatkowe benefity.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.