Zobacz więcej ofert pracy

Dynamics AX Engineer

Nigel Frank International
opolskie
praca stacjonarna
1706 dni temu

       Nigel Frank International jest globalnym liderem w rekrutacji specjalistów Microsoft. Współpracujemy zarówno z Partnerami Microsoft, użytkownikami końcowymi jak i niezależnymi dostawcami oprogramowania (ISV) gdzie od 2006 roku, udało nam się z sukcesem znaleźć nowe stanowiska pracy dla ponad 19,000 specjalistów Microsoft Dynamics, Azure i SharePoint.

Jeden z naszych kluczowych klientów - duży użytkownik końcowy z międzynarodową obecnością, aktywnie poszukuje osoby na stanowisko Developer Dynamics AX, który z zadowoleniem przyjąłby możliwość pracy przy projektach wsparcia, rozwoju oraz wdrożenia nowszej wersji systemu Dynamics AX.

Lokalizacja: Aglomeracja Śląska

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z najnowszą wersją systemu Dynamics 365 F&O
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie oraz inne benefity

 Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i modyfikacja systemów Dynamics AX
  • Analiza powtarzających się problemów i zleceń oraz tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Bycie częścią zgranego zespołu IT
  • Budowa i aktualizacja bazy danych
  • Udział we wdrożeniu wersji Dynamics 365 F&O

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu a MS Dynamics AX
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe (Technologie informatyczne/Informatyka) będzie dużym plusem
  • Dogłębną znajomość MS Dynamics AX 2009/365