Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
DYREKTOR ds. ROZWOJU SPRZEDAŻY

QMAR
pomorskie
praca stacjonarna
5544 dni temu

Ogłoszenie numer: 59392, z dnia 2009-03-13

QMAR

QMAR

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki osoby zatrudnionej:
  • Tworzenie sieci sprzedaży na terenie Polski poprzez rekrutację Przedstawicieli Handlowych w poszczególnych regionach,
  • Aktywne wsparcie, motywowanie oraz nadzór pracy podległych pracowników,
  • Szkolenia podległych pracowników,
  • Udział w opracowaniu, wdrażaniu oraz nadzorowaniu realizacji strategii firmy w zakresie polityki handlowej,
  • Opracowanie i realizowanie planów sprzedaży,
  • Opracowywanie informacji i danych dotyczących sprzedaży własnej, zachowania konkurencji oraz potrzeb rynku w obszarze sprzedaży w szczególności poprzez prowadzenie badań i analiz rynku,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, zawieranie umów i nadzór nad ich prawidłową realizacją,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania lub inżynierskie,
  • Umiejętności handlowe poparte doświadczeniem,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, menedżerskie i interpersonalne poparte doświadczeniem w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • Umiejętność planowania i oceny podejmowanych działań
  • Orientacja na realizację celów,
  • Elastyczność i inicjatywa w działaniu,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Umiejętność autoprezentacji oraz prowadzenia szkoleń,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Znajomość branży materiałów budowlanych lub chemii budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Wybranym kandydatom zapewniamy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon służbowy),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie związane z realizacją budżetu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dokształcanie oraz uczestnictwo w szkoleniach,
  • Udział w realizacji programów unijnych.