Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Działu Zakupów

    Praca.pl Sp. z o.o.   Mińsk Mazowiecki    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    8 dni
    Zakres obowiązków: tworzenie strategii logistycznych, w tym przygotowywanie budżetu i długoterminowych planów zakupowych; optymalizowanie procesów zaopatrzenia; zarządzanie kosztami logistycznymi; poszukiwanie nowych dostawców, w tym omawianie warunków współpracy; zapewnianie ciągłości...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Zakupów

Klient portalu Praca.pl
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
2923 dni temu

Ogłoszenie numer: 1062506, z dnia 2016-04-29

Hurtownia mięsno-wędliniarska z oddziałami w województwie pomorskim poszukuje osoby do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie, Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesami zakupowymi dla kilku oddziałów hurtowni w woj. pomorskim
  • Opracowanie i wdrożenie strategii zakupowej
  • Koordynacja oraz kontrola doboru dostawców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami
  • Optymalizacja oferty handlowej
  • Rozwój rynku dostawców w tym: analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców w Polsce i zagranicą
  • Optymalizacja cenników sprzedaży na poszczególnych kierunkach sprzedaży w współpracy z pionem handlowym
  • Nadzór nad realizacją planów marżowych na poszczególnych kategoriach produktowych
  • Inicjowanie promocji produktowych mających na celu rozwój i optymalizację sprzedaży poszczególnych kategorii produktowych
  • Stałe monitorowanie i ocenianie jakości usług dostawców
  • Organizacja i kierowanie zespołem zakupowym
  • Prowadzenie oceny dostawców, inicjowanie audytów i procesu kwalifikacji
  • Opracowywanie i wdrażanie projektów optymalizacji łańcucha dostaw
  • Opracowanie biznes planów rozwoju poszczególnych kategorii produktów
  • Raportowanie wykonania zadań zgodnie z biznes planem bezpośrednio do Zarządu w Polsce oraz do Grupy w Europie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami zakupów – min. 2 lata branża FCMG
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem zakupowym
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w obszarze zakupów
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny pakiet zatrudnienia
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami