Dyrektor Działu Zakupów

Praca.pl Sp. z o.o.
Mińsk Mazowiecki
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
7 dni temu

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • tworzenie strategii logistycznych, w tym przygotowywanie budżetu i długoterminowych planów zakupowych
  • optymalizowanie procesów zaopatrzenia
  • zarządzanie kosztami logistycznymi
  • poszukiwanie nowych dostawców, w tym omawianie warunków współpracy
  • zapewnianie ciągłości produkcji
  • raportowanie, sporządzanie zestawień oraz prezentacji ilościowych i jakościowych dotyczących realizacji KPI na potrzeby Zarządu
  • odpowiedzialność za pracę zespołu działu Zaopatrzenia i jej wyniki
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomia, logistyka, zarządzanie)
  • 3-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania procesami przyjęcia, składowania i inwentaryzacji materiałów
  • znajomość programów magazynowych
  • umiejętność zarządzania gospodarką magazynową
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny i sportowy
  • dofinansowanie do wczasów
  • kursy i szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj