Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Zakupów

Horyzont Doradztwo Personalne
Bydgoszcz
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
838 dni temu

Dla dużej ogólnopolskiej spółki zajmującej się  sprzedażą szukamy Dyrektora Zakupów.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: 01/2022/BN/DZ/B
Główne zadania:
  • kierowanie pracą zespołu zakupowego,
  • podnoszenie efektywności działań,
  • pracowanie nad coraz lepszymi relacjami z dostawcami.
Wymagania:
  • doświadczenie w zakupach globalnych,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w budowaniu strategii zakupowej oraz jej implementowaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Korzyści:
  • praca w bardzo dużej organizacji,
  • szeroki zakres swobody,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • wyzwania.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.