Dyrektor ds. Zarządzania Usługami (budownictwo i pokrewne)

Sales HR - Recruitment Agency

Małopolskie

342 dni temu

Dla jednego z naszych klientów, lidera w branży około-budowlanej, szukamy zmotywowanej osoby na ww stanowisko:

Miejsce pracy: woj. małopolskie

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie portfelem usług i koordynowanie polityki cenowej
  • Zarządzanie podległymi pracownikami
  • Opracowanie rocznych planów finansowych
  • Wprowadzanie niezbędnych zmian i innowacji: również w zakresie automatyzacji
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu firmy
  • Współuczestniczenie w opracowywaniu strategicznych założeń organizacji
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami niezbędnymi do realizacji zadań
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: drogownictwo, budownictwo, leśnictwo lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat w branży usługowej: planowaniu, prowadzeniu i rozliczaniu robót / produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – min 30 osób
  • Umiejętność analizowania i weryfikacji dokumentacji: technicznej, przetargowej i ofertowej
  • Znajomość programów klasy: MS Project, ERP, CRM czy WMS
  • Znajomość języka angielskiego poziom B2
  • Samodzielność, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oparte o kontrakt B2B
  • Dodatkowe premie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy klasy średniej
  • Samodzielne stanowisko kierownicze wysoko postawione w strukturze firmy
  • Dużą samodzielność
  • Prywatna opieka medyczna
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Chief Knowledge Officer, tłumaczony także jako Dyrektor do spraw zarządzania wiedzą, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą odpowiedzialną za opracowywanie systemów wewnętrznej komunikacji w firmie lub przedsiębiorstwie. W tym celu dyrektor może wdrażać systemy informatyczne, służbową pocztę elektroniczną, biuletyny skierowane do pracowników i zawierające informacje o funkcjonowaniu firmy, organizować służbowe ...
Praca Dyrektor ds. Zarządzania Wiedzą (Chief Knowledge Officer)