Praca.pl Praca Opolskie Dyrektor Zespołu Kontraktów Opolskie
Dyrektor Kontraktów – sektor Oil&Gas

CONTROL PROCESS S.A.
opolskie
praca stacjonarna
1337 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:
  • koordynacja i zarządzanie budową obiektów energetycznych oraz w sektorze ropa i gaz jako Dyrektor Kontraktu, realizowanych w modelu „zaprojektuj i wybuduj”
  • selekcja i wybór podwykonawców (negocjacje techniczno-cenowe)
  • zarządzanie podległym zespołem kierowników
  • nadzór nad opracowaniem dokumentacji projektowej
  • nadzór i odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem oraz budżetem
  • prowadzenie komunikacji z przedstawicielami inwestora
  • rozbudowywanie kompetencji i potencjału spółki w sektorze oil&gas
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 10 lat doświadczenie zawodowe
  • doświadczenie min. 5 lat w zarządzaniu po stronie Generalnego Wykonawcy wielobranżowymi projektami inwestycyjnymi dla przemysłu (produkcja, energetyka, ropa i raz, chemia, petrochemia) o wartości min. 30 mln
  • doświadczenie min. 1 rok w projekcie realizowanym za granicą lub w międzynarodowym środowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność wyceny wielobranżowych kontraktów na roboty budowlane
  • umiejętność tworzenia i aktualizacja budżetów oraz harmonogramów
  • znajomość metodyki tworzenia i prowadzenia roszczeń
  • znajomość języka angielskiego
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.