Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
DYREKTOR MEDYCZNY

Centrum Medyczne DANTEX-MED
mazowieckie
praca stacjonarna
5889 dni temu

Ogłoszenie numer: 43417, z dnia 2008-05-02

to dynamicznie rozwijająca się sieć prywatnych placówek medycznych. Usługi medyczne DANTEX – MED dostępne są w trzech własnych placówkach na terenie Warszawy oraz w ponad 50 miastach Polski w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO SYSTEMU OPIEKI MEDYCZNEJ DLA FIRM. DANTEX – MED zapewnia łatwy dostęp do wysokiej jakości usług w ramach kilkunastu poradni specjalistycznych, zakładu rehabilitacji, kliniki stomatologicznej i szeroko pojętej diagnostyki. DANTEX – MED posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • rekrutacja, dobór oraz zachowanie kwalifikowanego personelu medycznego
  • optymalizacja czasu pracy zespołu i zajętości gabinetów - grafiki lekarskie
  • nadzór nad dokumentacją medyczną, a w szczególności elementami medycznymi systemu informatycznego
  • opracowywanie i wdrażanie nowych procedur medycznych oraz nadzór nad prawidłowym ich przebiegiem
  • nadzór nad elementami systemu jakości pod względem wprowadzania, uaktualniania oraz przestrzegania standardów medycznych
  • współpraca z innymi działami w zakresie organizacji ochrony zdrowia
  • Wymagania

  • lekarz posiadający prawo wykonywania zawodu, mający tytuł specjalisty lub specjalizację II stopnia;
  • nie krótszy niż 6-letni staż pracy w zawodzie i 2 lata pracy na podobnym stanowisku lub 3-letni staż pracy w zawodzie i 2 lata pracy na podobnym stanowisku oraz ukończone studia podyplomowe o kierunku zarządzanie w służbie zdrowia
  • znajomość problematyki lecznictwa ambulatoryjnego
  • doświadczenie w zakresie zarządzania placówką medyczną w sektorze prywatnym oraz zarządzania personelem medycznym
  • udokumentowana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Oferujemy

  • pracę stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • realizację ambitnych aspiracji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie