Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

HRSolo
podkarpackie, Włocławek
praca stacjonarna
2875 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej (branża budowlana, zatrudnienie ok. 100 osób), poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:
  • realizacja strategii firmy w podległym oddziale
  • zlecanie zadań podległemu zespołowi i nadzorowanie ich wykonania
  • analizowanie wyników finansowych oddziału i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów
  • opracowywanie planów rozwoju oddziału firmy
  • nadzorowanie realizacji budżetu działu sprzedaży i marketingu
  • opracowywanie wstępnych planów inwestycyjnych
  • nadzór rekrutacji nowych pracowników do oddziału
  • sprawowanie nadzoru nad procedurami kontroli jakości, zasad bhp i ppoż.
  • współpraca z dyrektorem ds. produkcji w zakresie realizacji podstawowych zadań
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie poprawy efektywności działania oddziału
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/prawnicze/techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym min. 5 lat
Oczekiwane umiejętności:
  • opracowywanie strategii organizacji
  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • znajomość nowoczesnych technik optymalizacji kosztów
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • kierowanie zespołem
  • myślenie strategiczne
  • podejmowanie decyzji
  • przywództwo
  • analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów
  • organizacja pracy własnej
  • konsekwencja w osiąganiu celów
  • umiejętności analityczne
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • wynagrodzenie stałe plus premia
  • pomoc w przypadku relokacji
numer CAZ - wpis do rejestru agencji zatrudnienia 7784