Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

Lewiarz Development Sp. z o.o.
Łomża
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
79 dni temu

Lewiarz Development to nowoczesna, lokalna firma powstała w wyniku wieloletniej współpracy i doświadczenia ludzi związanych z firmą JL sp. z o.o., która jest generalnym wykonawcą naszych inwestycji i z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od ponad 10 lat.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to nowoczesne projekty cechujące się innowacyjną architekturą, korzystne i dobrze wkomponowane w otaczającą je okolice.

Miejsce pracy: Łomża
Twój zakres obowiązków
  • Wdrażanie strategii rozwoju firmy.
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu Spółki i długoterminowych planów finansowych.
  • Kierowanie działaniami związanymi z poszukiwaniem i zakupem gruntów pod nowe inwestycje mieszkaniowe.
  • Nadzór nad działaniami związanymi z projektowaniem, budową mieszkań oraz ich sprzedażą.
  • Kierowanie zespołem pracowniczym, aktywny udział w poszerzaniu struktury zatrudnienia oraz troska o rozwój zawodowy jego członków.
  • Zarządzanie i nadzór nad działalnością operacyjną Spółki
  • Opracowanie i wdrożenie strategicznego planu wzrostu i planu operacyjnego w celu osiągnięcia celów w zakresie przychodów i wolumenów
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe, planowanie biznesu, procesy prognozowania i budżetowania
  • Raportowanie poziomu wykonania wyznaczonych celów do Zarządu
  • Nadzorowanie podległych funkcji, zespołów produkcyjnych i operacyjnych, zapewniając zgodność i przestrzeganie terminów, wymagań budżetowych i dostosowanie do ustalonych strategii i planów
  • Przyciąganie, rozwijanie, zarządzanie, kierowanie i inspirowanie zasobów ludzkich, aby zapewnić optymalną wydajność, pozyskanie i utrzymanie talentów w organizacji oraz planowanie sukcesji dla kluczowych ról w organizacji
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem
  • Tworzenie efektywnych narzędzi do pomiaru wydajności procesów
  • Udział w audytach związanych z funkcjonującym systemem zarządzania
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży budowlanej lub deweloperskiej.
  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem, budownictwem lub finansami.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Doskonała znajomość rynku deweloperskiego oraz aktualnych trendów branżowych.
  • Sukcesy w strategicznym rozwoju organizacji
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania
  • Umiejętność przekładania celów strategicznych na obszar operacyjny
  • Umiejętność monitorowania przepływów materiałowych i planowania produkcji
  • Umiejętność inicjowania zmian w procesach technologicznych oraz w obszarze łańcucha dostaw
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania procesami wraz z szacowaniem ryzyka